Değerlerimiz

Taahhüdümüz

EsTo Trade Co., yönetimi ve takım arkadaşlarıyla birlikte kendini tamamen işine adayan ve üstlendiği her işbirliği, her proje ve operasyonu tutkuyla yapan bir kuruluştur. Firma, gerek yurtiçi gerekse uluslararası platformdaki iş ortaklarına karşı taahhütlerini yerine getirmeye yönelik atik ve dinamik büyüme planlarıyla, dünyanın her yerinde hızlı tüketim ürünleri tedariği için en iyi seçenektir. İster tek seferlik bir talep, ister uzun vadeli bir işbirliği olsun EsTo Trade Co., küçük, orta ölçekli ve büyük çaplı müşterilerinin gereksinimlerini süratle, en iyi hizmet ve şartlarla sunmaya her daim hazır olacaktır.

Müşteri Odaklı Yönetim Anlayışımız

EsTo Trade Co'nun önceliği müşterilerinin ve dolaylı olarak son tüketicinin talep ve ihtiyaçlarını en hızlı ve en etkin şekilde karşılamaktır. Bunu yaparken firmanın temel yaklaşımı aktif, operasyonel, yenilikçi ve çözüm odaklı olmaktır.

Etik Değerlerimiz

EsTo Trade Co., kurulan her temasta, tesis edilen her işbirliğinde, yapılan her bağlantı ve operasyonda politik, sosyal ve kültürel değerlere tamamen saygılıdır. Şirket bünyesinde alınan tüm kararlar ve işleme konulan tüm uygulamalar şeffaftır, yasalara ve iş etiğine uygundur. Firma sağladığı tüm ürünlerde ve sunduğu tüm hizmetlerde doğruluğu, dürüstlüğü ve şeffaflığı savunur ve vurgular.

İnsan Kaynağımız

Her biri kendi alanlarında iyi eğitimli, donanımlı ve uzmanlaşmış olan EsTo Trade Co., ekibi; dürüst, duyarlı, istekli, yeniliğe açık ve başarı odaklı olmalarıyla dünya genelindeki müşterilerine en iyi hizmeti vermektedir.